Elmotor 3kW 970 rpm, IE3, 400V 3AL132S-6 Prisintervall: 3.968,00 kr till 4.287,00 krVälj alternativ
| Modell | 3AL-132S-6 |
| Kraft | 3 kW |
| Nominell spänning | 400/690 V |
| Ram | 132 mm |
| Pol | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 970 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 3.968,00 kr till 4.287,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning



Elmotor 3kW 970 rpm, IE3, 400V 3AL132S-6