Elmotor 1,5kW 955 rpm, IE3, 400V 3AL100L-6 Prisintervall: 2.668,00 kr till 2.885,00 krVälj alternativ
| Modell | 3AL-100L-6 |
| Kraft | 1,5 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 100 mm |
| Pol | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 955 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 2.668,00 kr till 2.885,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning



Elmotor 1,5kW 955 rpm, IE3, 400V 3AL100L-6