Elmotor 2,2kW 970 rpm, IE3, 400V 3AL112M-6 Prisintervall: 3.272,00 kr till 3.534,00 krVälj alternativ
| Modell | 3AL-112M-6 |
| Kraft | 2,2 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 112 mm |
| Pol | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 970 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 3.272,00 kr till 3.534,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning



Elmotor 2,2kW 970 rpm, IE3, 400V 3AL112M-6