
Elmotor 7,5kW 1450 rpm 400V 1AL132M-4
| Modell | 1AL-132M-4 |
| Kraft | 7,5 kW |
| Nominell spänning | 400/690 V |
| Ram | 132 mm |
| Pol | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1450 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 4.344,00 kr till 4.777,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






