Elmotor 5,5kW 2940 rpm, IE3, 400V 3AL132S1-2 Prisintervall: 4.709,00 kr till 5.085,00 krVälj alternativ
| Modell | 3AL-132S1-2 |
| Kraft | 5,5 kW |
| Nominell spänning | 400/690 V |
| Ram | 132 mm |
| Pol | 2 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 2940 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 4.709,00 kr till 5.085,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning



Elmotor 5,5kW 2940 rpm, IE3, 400V 3AL132S1-2