
Elmotor 5,5kW 2900 rpm 400V 1AL132S1-2
| Modell | 1AL-132S1-2 |
| Kraft | 5,5 kW |
| Nominell spänning | 400/690 V |
| Ram | 132 mm |
| Pol | 2 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 2900 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 3.671,00 kr till 4.025,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






