
Elmotor 4kW 2880 rpm 400V 1AL112M-2
| Modell | 1AL-112M-2 |
| Kraft | 4 kW |
| Nominell spänning | 400/690 V |
| Ram | 112 mm |
| Pol | 2 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 2880 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 2.679,00 kr till 2.942,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






