Elmotor 4kW 1460 rpm, IE3, 400V 3AL112M-4 Prisintervall: 4.070,00 kr till 4.401,00 krVälj alternativ
| Modell | 3AL-112M-4 |
| Kraft | 4 kW |
| Nominell spänning | 400/690 V |
| Ram | 112 mm |
| Pol | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1460 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 4.070,00 kr till 4.401,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning



Elmotor 4kW 1460 rpm, IE3, 400V 3AL112M-4