Elmotor 3kW 1455 rpm, IE3, 400V 3AL100L2-4 Prisintervall: 3.147,00 kr till 3.398,00 krVälj alternativ
| Modell | 3AL-100L2-4 |
| Kraft | 3 kW |
| Nominell spänning | 400/690 V |
| Ram | 100 mm |
| Pol | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1455 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 3.147,00 kr till 3.398,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning



Elmotor 3kW 1455 rpm, IE3, 400V 3AL100L2-4