
Elmotor 3kW 1420 rpm 400V 1AL100L2-4
| Modell | 1AL-100L2-4 |
| Kraft | 3 kW |
| Nominell spänning | 400/690 V |
| Ram | 100 mm |
| Pol | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1420 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 2.269,00 kr till 2.474,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






