
Elmotor 2,2kW 935 rpm 400V 1AL112M-6
| Modell | 1AL-112M-6 |
| Kraft | 2,2 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 112 mm |
| Pol | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 935 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 2.919,00 kr till 3.192,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






