
Elmotor 2,2kW 710 rpm 400V 1AL132S-8
| Modell | 1AL-132S-8 |
| Kraft | 2,2 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 132 mm |
| Pol | 8 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 710 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 3.888,00 kr till 4.275,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






