
Elmotor 2,2kW 1420 rpm 400V 1AL100L1-4
| Modell | 1AL-100L1-4 |
| Kraft | 2,2 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 100 mm |
| Pol | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1420 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 1.938,00 kr till 2.121,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






