
Elmotor 1,5kW 920 rpm 400V 1AL100L-6
| Modell | 1AL-100L-6 |
| Kraft | 1,5 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 100 mm |
| Pol | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 920 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 2.417,00 kr till 2.634,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






