
Elmotor 1,5kW 690 rpm 400V 1AL112M-8
| Modell | 1AL-112M-8 |
| Kraft | 1,5 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 112 mm |
| Pol | 8 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 690 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 3.124,00 kr till 3.432,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






