
Elmotor 1,1kW 680 rpm 400V 1AL100L2-8
| Modell | 1AL-100L2-8 |
| Kraft | 1,1 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 100 mm |
| Pol | 8 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 680 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 2.349,00 kr till 2.577,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






