
Elmotor 1,1kW 2835 rpm 400V 1AL80M2-2
| Modell | 1AL-80M2-2 |
| Kraft | 1,1 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 80 mm |
| Pol | 2 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 2835 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 1.368,00 kr till 1.505,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






