
Elmotor 1,1kW 1390 rpm 400V 1AL90S-4
| Modell | 1AL-90S-4 |
| Kraft | 1,1 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 90 mm |
| Pol | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1390 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 1.574,00 kr till 1.722,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






