Elmotor 0,75kW 1430 rpm, IE3, 400V 3AL80M-4 Prisintervall: 1.471,00 kr till 1.585,00 krVälj alternativ
| Modell | 3AL-80M-4 |
| Kraft | 0,75 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 80 mm |
| Pol | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1430 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 1.471,00 kr till 1.585,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning



Elmotor 0,75kW 1430 rpm, IE3, 400V 3AL80M-4