
Elmotor 0,55kW 680 rpm 400V 1AL90L-8
| Modell | 1AL-90L-8 |
| Kraft | 0,55 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 90 mm |
| Pol | 8 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 680 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 1.881,00 kr till 2.064,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






