
Elmotor 0,18kW 870 rpm 400V 1AL71M1-6
| Modell | 1AL-71M1-6 |
| Kraft | 0,18 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 71 mm |
| Pol | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 870 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 1.015,00 kr till 1.106,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






