
Elmotor 0,09kW 2700 rpm 400V 1AL561-2
| Modell | 1AL-561-2 |
| Kraft | 0,09 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 56 mm |
| Pol | 2 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 2700 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 753,00 kr till 833,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






