
Elmotor 0,09kW 1300 rpm 400V 1AL562-4
| Modell | 1AL-562-4 |
| Kraft | 0,09 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 56 mm |
| Pol | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1300 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 787,00 kr till 855,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






