
Elmotor 2,2kW 2855 rpm 400V 1AL90L-2
| Modell | 1AL-90L-2 |
| Kraft | 2,2 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 90 mm |
| Pol | 2 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 2855 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 1.676,00 kr till 1.836,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






