Elmotor 7,5kW 1470 rpm, IE3, 400V 3AL132M-4 Prisintervall: 5.575,00 kr till 6.020,00 krVälj alternativ
| Modell | 3AL-132M-4 |
| Kraft | 7,5 kW |
| Nominell spänning | 400/690 V |
| Ram | 132 mm |
| Pol | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1470 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 5.575,00 kr till 6.020,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning



Elmotor 7,5kW 1470 rpm, IE3, 400V 3AL132M-4