
Elmotor 5,5kW 960 rpm 400V 1AL132M2-6
| Modell | 1AL-132M2-6 |
| Kraft | 5,5 kW |
| Nominell spänning | 400/690 V |
| Ram | 132 mm |
| Pol | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 960 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 4.629,00 kr till 5.085,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






