
Elmotor 0,75kW 905 rpm 400V 1AL90S-6
| Modell | 1AL-90S-6 |
| Kraft | 0,75 kW |
| Nominell spänning | 230/400 V |
| Ram | 90 mm |
| Pol | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 905 rpm |
| Ramtyp | aluminium |
Prisintervall: 1.608,00 kr till 1.756,00 kr
I lagerOm du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning


Stort lager och produktion på ett ställe 






