Frekvensomvandlare 400kW 400V V800-4T4000
Modell V800-4T4000
Kraft 400 kW
Märkutgångsström 690 A
Ingångsspänning 50/60Hz 3 faser 400V
Utspänning 50/60Hz 3 faser 400V
Strömkabelns tvärsnitt 2×185 mm²
Bromsenhet Inte
EMC-filter Ja (C2)
I lager
Om du har några frågor, tveka inte att kontakta oss:
100% säker betalning